לקוחות ממליצים – מונגש

just_fox

אוקיי, שימו לב למשחק חובה בכל בית בעיני! אגב גם לאנשי המקצוע שבקהל. משחק מעולה לשיח על רגשות החל מגיל בו הילד יודע לדבר, גם לילדים שמפתחים פחד ממפלצות, זה מחבר אותם ומיידד אותם עם המפלצת. משחק שעובד על זיכרון, מוגש בצורה מדהימה, מעלה המון אופציות לשיח עם הילד שכן השיח הוא הדדי וגם ההורה או שאר המשתתפים צריכים למצוא חוויה/משמעות לרגש שהופיע אז זה לא משאיר את הילד "לבד" בקושי או בפחד, מנרמל את הרגשות, יוצר קירבה בין הילד להורה, תקשורת ושיתופיות.

מומלץ מגן חובה ברגע שהילדים מבינים את סדר המספרים ואיזה מספר גבוה יותר. המשחק שהילדים שלי אוהבים לשחק תמיד! בכל שעה בכל יום, ולא נמאס להם אף פעם הוא חתחתול קלפים. לפני שתציפו אותי בשאלות היכן לרכוש, אתם יכולים למצוא אותו בכל חנות ספרים גדולה או באתרים שמוכרים משחקים.

המשחק גם עוזר לאמן את תפקודי הקשב!
קשב – זה אוסף יכולות קוגניטיביות המאפשרות לנו להתמודד עם כמויות המידע המציפות את המערכת החושית שלנו ולבחור התנהגות סתגלנית שתעזור לנו.

המשחק גם עוזר לאמן את תפקודי הקשב!
קשב – זה אוסף יכולות קוגניטיביות המאפשרות לנו להתמודד עם כמויות המידע המציפות את המערכת החושית שלנו ולבחור התנהגות סתגלנית שתעזור לנו.

המשחק מתאים לכל הגילאים גם הורים נהנים ממנו. מבין כל המשחרים שיש לי בקליניקה זה כרגע במקום הראשון!
לא ממומן, מאמונה מלאה במוצר!

חייבת להמליץ על המשחק סלאפזי! הילדים (13,11,5) היו בטירוף כל הצהריים ולא היו מוכנים להפסיק... משחק סופר כייפי, מצחיק ומתאים לכל המשפחה. אחד המשחקים החזקים שלא ייכנס לארון בקרוב.

השלישייה הפותחת אצלנו בבית היא: חלומות, ג'נגל ספיד וכמובן כמובן תתחילו לארוז!! ה-משחק בימים המשוגעים האלה שאנחנו רק יכולים לחלום על חופשה משפחתית בחו"ל. תמשיכו להוציא משחקים כאלה איכותיים ואנחנו נמשיך ליהנות מהם.

הילדים שלי כל כך אוהבים את המשחקים שלכם, מרוב משחקים כל היום אני כבר משחקת גם בחלומות...

יש לי מלא משחקים של פוקסמיינד תמיד ממליצה לכל מי ששואל!! משחקת עם המשפחה ובמסגרת העבודה שלי עם תלמידים הקבוצה חברתית היא דרך משחקים... הייתי שמחה לזכות ולהעשיר את התיק משחקים שלי, בטוחה שהתלמידים ייהנו לא פחות. נהנים לשחק בעיקר שרלוק וחלומות.. מחשקים מדהימים שדורשים אסטרטגיה וקצת מזל.

אוהבים את באני בו ונסיך נסיכה המעולים המפתחים ראייה מרחבית, ואת חתחתול וחתחתול סובב עולם והשועל החמקמק מאד! רק מה לעשות שהמשחקים שלכם גם גורמים להם להמציא שיטות לרמות אותי כדי לנצח??

כל המשחקים של פוקסמיינד מוצלחים מאתגרים ומפתחים! כאמא לילד בן 3 וחצי היפראקטיבי שלא יושב דקה מודה באופן אישי לפוקסמיינד על המשחקי קופסה שלהם שגורמים אפילו לילד השובב שלי לשבת ולהתרכז!! המשחקים חתול ועכבר והכבאים באים חוויה מהנה כל פעם מחדש וחצי שעה נחת לאמא עייפה חחח מחכה שהילד יגדל ומגוון משחקי פוקסמיינד בבית יתרחב!

וואוו בלתי אפשרי לבחור משחק אחד. כל אחד מהמשחקים שלכם יותר טוב מהשני. ג'נגל ספיד משחק משפחתי נהדר! המבוך אנחנו משחקים בכל יום כיפור כבר אולי 15 שנים. משחק מושלם! והבת שלי ממש אוהבת את כיפה אדומה ואת נסיך נסיכה. פשוט דרך מהממת לאתגר את המוח עם משחקים חווייתיים. אין עליכם!