קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן

אודות פוקסמיינד

מהיום בו הקמתי את חברת פוקסמיינד רציתי שהחברה תהיה משפחתית ואיכותית, חברה שתדע לשלב מקצועיות אמיתית, עם נשמה של ילדים. לראייתי, חברת משחקים חייבת שתהיה בה רוח ילדותית, כי אחרי הכל זהו קהל היעד העיקרי שלנו...


ילדים בני כל הגילאים, ועד 120...במהלך השנים, הצלחנו לשמור על אווירה משפחתית ואינטימית, ולכן תמיד היינו פתוחים לרעיונות ומשחקים חדשים.


יש לנו בארץ כישרונות מדהימים, ואנחנו גאים שמספר רב של מפתחי משחק ישראלים בחרו בנו להפיק מגוון גדול של רעיונות ומשחקים, ועד היום וגם בעתיד נמשיך לשים דגש על עבודה עם מפתחים ישראלים מקוריים.


מתוך הסקרנות והחיפוש המתמיד אחר רעיונות ומשחקים מיוחדים, הצלחנו, כך אני מאמין, גם לאתר ולהביא לארץ מגוון גדול ואיכותי של משחקים מובחרים מחברות בחו"ל ולייצר שיתופי פעולה הדדיים איתן. חברת פוקסמיינד מוציאה לאור מבחר גדול ומגוון של משחקים מתחומים שונים: משחקי קלפים ואסטרטגיה ותיקים לצד חדשים, משחקים חדשים בפיתוח ישראלי, ומשחקי הרכבה ייחודיים כמו סדרת המגנטים Magformers.


אני רוצה להודות לכם על שבחרתם להיכנס לאתר שלנו, ומקווה שתהנו מהמגוון והמבחר. אני מבטיח שנמשיך להיות איכותיים וילדותיים כתמיד, והכי חשוב, להמשיך להפתיע ולהתעדכן במוצרים איכותיים.

 

דרור שמרת

מנכ"ל פוקסמיינד


מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA