קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן

בת הים

האם תצליחו לעזור לבנות הים ללכוד את הדגים המסוכנים השוכנים במצולות? לפי האגדות, בנות הים מגנות על הימים והאוקיינוסים על ידי יצירה של בועות גדולות שמצליחות לכלוא את הדגים המסוכנים בתוכן. כך הן מאפשרות לכל החברים לשחות מסביב בחופשיות מבלי לפחד מהדגים המסוכנים.

הצג סרטון

פינגווינים על הקרח

חמישה פינגווינים על מדרונות הקרח החלקלקים! האם תצליחו לסדר את המדרונות כך שכל חלקי החידה יתאימו ללוח המשחק? האם תצליחו למקם את כל הפינגווינים במקומם? משחק הגיון מאתגר עם 5 חלקים ייחודיים המשנים את צורתם תוך כדי משחק. המשחק מאתגר כפליים: יש למצוא את המיקום הנכון של כל חלק במשחק, וגם את הצורה הנכונה! בהצלחה!
הצג סרטון

מהומה בחווה

התרנגולות משוטטות בחווה ורוצות לדגור על הביצים, אך המשימה אינה פשוטה! עליכם להזיז את התרנגולות במסגרת לוח המשחק השקוף עד שכל הביצים יכוסו בתרנגולות דוגרות, אל תפחדו לנסות! 
הצג סרטון

אנקונדה

הניחו את כל חלקי הפאזל על גבי לוח המשחק כך שתיצרו את הנחש מראש ועד זנב. שימו לב, חלקי הפאזל מודפסים משני צידיהם ועליכם לבחור את הצד הגלוי! ניסוי וטעייה, סבלנות וריכוז יעזרו לכם לפתור את 100 החידות השונות ב-5 דרגות קושי.
הצג סרטון

טיטניק

היו אתם גיבורי היום! גייסו את סירות ההצלה שברשותכם ותכננו כיצד להציל את כל הנוסעים מהמים. 48 חידות מאתגרות ב- 4 דרגות קושי יספקו לכם הזדמנות לעמוד במשימת ההצלה!
הצג סרטון

אנטי וירוס

הפעילו את מוחכם וגופכם כדי להפטר מהוירוס האדום!
לוח המשחק הינו תא צפוף ועליכם לדחוק את הוירוס האדום החוצה. חלקי המשחק יכולים לנוע רק באלכסון, אך גם יחד כקבוצה. במשחק 60 חידות מאתגרות ב-5 דרגות קושי.
הצג סרטון

מחסום משטרה

במשחק אתם מפקדי המשטרה ותפקידכם לתאם בין כל הניידות ולחסום את דרכי המילוט של החשוד במכונית האדומה. משחק המפתח יכולת תכנון והתמדה. 60 חידות הגיון ברמות קושי מדורגות ובאוקטן גבוה. 
הצג סרטון

מבוך הרכבות

מסע הגיון מאתגר בערים המסעירות בעולם! האם תצליחו לכוון את מסילות הרכבת כך שתוכלו לעבור ברציפות בכל התחנות על פי הסדר הנתון בכרטיסי החידה? 64 חידות ינסו להוריד אתכם מהפסים!
הצג סרטון

מחבואים בג'ונגל

במשחק 4 חלקי פאזל, בעזרתם יש להסתיר את כל החיות שעל הלוח מלבד החיות המופיעות בכרטיס החידה. 80 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
הצג סרטון

הרפתקה בקוטב

משחק 6 חלקי פאזל שקופים, בעזרתם יש להשלים את הפאזל כך שדב הקוטב יהיה על קרח, והדגים במים. 48 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
הצג סרטון
מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA