קטגוריה
משחקי קלפים +
משחקי קלפים
אסטרטגיה
הרכבה
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
פעולה
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
8+
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן
השועל מספר שכל העכבישים מייצרים קורים, אבל לא כולם משתמשים בהם כדי לטוות רשתות מורכבות. הקורים משמשים גם לטיפוס, לעטיפת טרף בתוך פקעת ולמטרות רבות אחרות. הקורים הם חוטי חלבון חזקים מאוד שנוצרים בתוך בטן העכביש. ינשם כ40,000 מיני עכבישים מתוכם רק 30 ארסיים באופן קטלני. עכבישים לרוב לא עוקצים בני אדם, אלא אם כן הם נתפסים.
הרשת

הרשת

הזהרו שלא תלכדו ברשת! משחק אסטרטגיה מותח בו כל משתתף מנסה ללכוד את עכבישי היריב. עליכם ליצור יתרון מספרי ביחס לעכביש שברצונכם ללכוד, על צירי הרשת המובילים אליו. לכדתם שלושה עכבישים? ניצחתם במשחק הרשת! שיקול דעת, תכנון מהלכים וראיה מרחבית הם המפתח לשליטה במשחק. פיתוח ישראלי.
2 משתתפים
לגילאי 6+
פיתוח ישראלי
רשתות שיווק
איך משחקים?
1
כל משתתף בוחר צבע ולוקח 9 עכבישים בצבע שלו. הרכיבו את 4 חלקי הלוח.
2
כל משתתף בתורו מציב עכביש על הלוח בנקודת מפגש צירים פנויה (כאשר לפחות אחד מהצירים היוצרים את המפגש מכיל את  הצבע שלו), או, מזיז עכביש שלו שנמצא על הלוח למקום חדש (כשהתנאי היחיד הוא שאחד הצירים עליו הוא יושב יכיל את הצבע שלו)
3
עכביש נמצא בעמדת נחיתות כאשר הוא יושב על צומת, שעל הצירים היוצרים אותה יש פחות עכבישים בצבע שלו מאשר עכבישים בצבע של היריב. במקרה כזה הוא יוצא מהמשחק. משתתף שלכד 3 מעכבישי היריב-מנצח במשחק.
מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA