קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן
אקיליבריו

אקיליבריו

היגיון בשיווי משקל
התנסו והשתמשו ב- 18 צורות תלת-מימדיות כדי ליצור  60 מודלים גיאומטריים באיזון, ע"פ התאור בחוברת המצורפת.
משטח מפולס ויד יציבה הם חיוניים לפתרון החידות במשחק זה.
משתתף +1
לגילאי 5+
Bend It

Bend It

פיתולי חשיבה במשחק הגיון מאתגר ומפתיע במיוחד. כרטיסי החידה מראים את הצורה הסופית שצריכה להתקבל על לוח המשחק. פתלו את חלקי הפאזל, חברו ביניהם והניחו אותם על לוח המשחק. ברגע שצבעי הכדורים תואמים לאלה בכתב החידה פיתלתם אותה!60 חידות מאתגרות בדרגות קושי מקל ועד קשה מאוד. משחק קומפקטי להנאה מושלמת גם בנסיעה.

משתתף 1+
לגילאי 7+
IQ Puzzler

IQ Puzzler

משחק חשיבה לוגי בדו-מימד ובתלת-מימד, המספק דרך מהנה לבחון את התפיסה המרחבית שלכם. משחק אידאלי לנסיעות
בזכות צורתו הקומפקטית.
משתתף 1+
לגילאי 6+
IQ Twist

IQ Twist

אתגרו את עצמכם והניחו את כל חלקי הפאזל המפותלים על לוח המשחק. משחק מתעתע. הפינים הצבעוניים חוסמים את דרככם ולא ניתן להניח חלק על אחד הפינים אלא אם הם באותו הצבע! 
100 חידות מאתגרות בדרגות קושי מקל ועל קשה מאוד. 
משחק קומפקטי להנאה מושלמת גם בנסיעה.

משתתף 1+
לגילאי 6+
בת הים

בת הים

האם תצליחו לעזור לבנות הים ללכוד את הדגים המסוכנים השוכנים במצולות? לפי האגדות, בנות הים מגנות על הימים והאוקיינוסים על ידי יצירה של בועות גדולות שמצליחות לכלוא את הדגים המסוכנים בתוכן. כך הן מאפשרות לכל החברים לשחות מסביב בחופשיות מבלי לפחד מהדגים המסוכנים.

משתתף 1+
לגילאי 6+
פינגווינים על הקרח

פינגווינים על הקרח

חמישה פינגווינים על מדרונות הקרח החלקלקים! האם תצליחו לסדר את המדרונות כך שכל חלקי החידה יתאימו ללוח המשחק? האם תצליחו למקם את כל הפינגווינים במקומם? משחק הגיון מאתגר עם 5 חלקים ייחודיים המשנים את צורתם תוך כדי משחק. המשחק מאתגר כפליים: יש למצוא את המיקום הנכון של כל חלק במשחק, וגם את הצורה הנכונה! בהצלחה!
משתתף 1+
לגילאי 6+
מהומה בחווה

מהומה בחווה

התרנגולות משוטטות בחווה ורוצות לדגור על הביצים, אך המשימה אינה פשוטה! עליכם להזיז את התרנגולות במסגרת לוח המשחק השקוף עד שכל הביצים יכוסו בתרנגולות דוגרות, אל תפחדו לנסות! 
משתתף 1+
לגילאי 6+
אנקונדה

אנקונדה

הניחו את כל חלקי הפאזל על גבי לוח המשחק כך שתיצרו את הנחש מראש ועד זנב. שימו לב, חלקי הפאזל מודפסים משני צידיהם ועליכם לבחור את הצד הגלוי! ניסוי וטעייה, סבלנות וריכוז יעזרו לכם לפתור את 100 החידות השונות ב-5 דרגות קושי.
משתתף 1+
לגילאי 7+
טיטניק

טיטניק

היו אתם גיבורי היום! גייסו את סירות ההצלה שברשותכם ותכננו כיצד להציל את כל הנוסעים מהמים. 48 חידות מאתגרות ב- 4 דרגות קושי יספקו לכם הזדמנות לעמוד במשימת ההצלה!
משתתף 1+
לגילאי 8+
אנטי וירוס

אנטי וירוס

הפעילו את מוחכם וגופכם כדי להפטר מהוירוס האדום!
לוח המשחק הינו תא צפוף ועליכם לדחוק את הוירוס האדום החוצה. חלקי המשחק יכולים לנוע רק באלכסון, אך גם יחד כקבוצה. במשחק 60 חידות מאתגרות ב-5 דרגות קושי.
משתתף 1+
לגילאי 7+
מחסום משטרה

מחסום משטרה

במשחק אתם מפקדי המשטרה ותפקידכם לתאם בין כל הניידות ולחסום את דרכי המילוט של החשוד במכונית האדומה. משחק המפתח יכולת תכנון והתמדה. 60 חידות הגיון ברמות קושי מדורגות ובאוקטן גבוה. 
משתתף 1+
לגילאי 7+
מבוך הרכבות

מבוך הרכבות

אל תרדו מהפסים!
מסע הגיון מאתגר בערים המסעירות בעולם! האם תצליחו לכוון את מסילות הרכבת כך שתוכלו לעבור ברציפות בכל התחנות על פי הסדר הנתון בכרטיסי החידה? 64 חידות ינסו להוריד אתכם מהפסים!
משתתף 1+
לגילאי 8+
מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA