קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן
סמרטריקס

סמרטריקס

רצף של חשיבה מנצחת
סמרטריקס הינו קרב מוחות מהנה ומלא עורמה. הניחו קלפים המתאימים בתצורתם לזו שעל-גבי הקלפים הסמוכים, כדי ליצור רצף שמזכה אתכם בנקודות ומסכל את תוכניות יריבכם! משחק התאמה חכם ומאתגר המשלב זיכרון, לקיחת סיכונים, טקטיקה ומעט מזל לתוספת מתח.
2-7 משתתפים
לגילאי 7+
מכשף מכושף

מכשף מכושף

משחק מילים קסום!
המשתתפים במשחק הם מכשפים המטילים כישופים באמצעות הרכבת מילים! בתחרות זו, לאותיות כוח כישוף. השתמשו בהן בתבונה כדי לפגוע בכוחם של היריבים ולהוציאם מהמשחק. האחרון שנשאר יהיה למכשף הטוב מכולם. משחק בפיתוח ישראלי!
2-6 משתתפים
לגילאי 7+
פיתוח ישראלי
ספרינט 3

ספרינט 3

מהיר פי 3
אין זמן אפילו למצמץ. צריך להניח במהירות את הקלפים על השולחן, לפני שהיריב עושה זאת. מניחים - צבע על צבע, מספר על מספר, צורה על צורה ומנסים להיות הראשונים לסיים את כל הקלפים שביד.
2-6 משתתפים
לגילאי 6+
זוללים

זוללים

משחק קלפים מטריף!
היפכו את הקלפים בזריזות ונסו ליצור "סנדוויצ'ים" עגבניה, חסה, עגבניה והופ! - נוצר סנדווויץ' - הראשון שמניח את ידו על הערימה - זוכה בכולה! אך הזהרו מהגנבים ועצרו את הזללנים - הם עלולים לקחת לכם את ערימת הקלפים מתחת לאף!
2-6 משתתפים
לגילאי 6+
פרודו

פרודו

משחק קוביות ובלוף מהג'ונגל
משחק קוביות קלאסי דרום אמריקאי ילהיב וישעשע אתכם בניחושים, בלופים והרבה מזל. ניתן לשחק בכל מקום ועם כל אחד. ללא רגע משעמם אחד, ללא הכנות או חוקים מסובכים. משחק מדליק הדורש מיומנות, מזל והטעייה, לכל המשפחה!
2-6 משתתפים
לגילאי 8+
הכבאים באים

הכבאים באים

שלושה כבאים את האש מכבים
שריפה פרצה ומאיימת להתקרב אל עבר הבית המפוחד. הכבאים כבר בדרך להצלה. עזרו להם להשיג את האש, והצילו את הבית מהאש הרעה. משחק שיתוף פעולה בו השחקנים שחקים יחד נגד האש. הניצחון הוא משותף, וההנאה כפולה.
1-6 משתתפים
לגילאי 3+
פיתוח ישראלי
קאג'ונגה

קאג'ונגה

אי הרפתקאות
משחק הרפתקאות תחרותי המשלב קבלת החלטות, ניהול משאבים ולקיחת סיכונים. במשחק אתם ניצולים על האי המתחרים במסלול רצוף הפתעות בדרך לסירת ההצלה ולאוצרו האגדי של הפיראט "שחור הזקן"! משחק בפיתוח ישראלי.
3-6 משתתפים
לגילאי 8+
פיתוח ישראלי
סך קובי

סך קובי

חמישה משחקים שונים בשק אחד!
סך-קובי דומה לתשבץ אבל במקום אותיות משתמשים במספרים! 
1-8 משתתפים
לגילאי 7+
נסיך ונסיכה

נסיך ונסיכה

אתגר מלכותי רומנטי
הנסיך והנסיכה נמצאים במגדלים נפרדים. האם תוכלו לעזור להם להיפגש? במשחק מגדלים וחלקי מדרגות מעץ בהם תוכלו להשתמש כדי לעזור לזוג המלכותי להתאחד. 48 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה לשעות של הנאה!
משתתף 1+
לגילאי 4+
קאקוזו

קאקוזו

סודוקו מרובה משתתפים
לוח המשחק הוא חידת סודוקו משתנה המוסתרת ע"י אבני המשחק. נסו לחשוף כמה שיותר ממספרי הסודוקו, כל מספר שתחשפו יזכה אתכם באבן אחת. המשתתף שמחזיק ברוב אבני המשחק  - מנצח! לוגיקה, עורמה ומזל יסייעו למשתתפים השאפתנים.
1-4 משתתפים
לגילאי 8+
תפוס נוצה

תפוס נוצה

מירוץ תרנגולים המשלב ריכוז וזיכרון!
התקדמו מביצה אחת לשניה על ידי שימוש בזיכרון חזותי. זה שזיכרונו חד משל חבריו, תרנגולו ידלג מעל תרנגוליהם, ימרוט את נוצותיהם ויזכה בתחרות!
2-4 משתתפים
לגילאי 4+
מארקש

מארקש

זהו היום הגדול ביריד השטיחים!
המשתתפים הם אנשי מכירות המנסים להערים על יריביהם, בכדי לצבור שטיחים וכסף. המנצח הינו הסוחר ששללו מסתכם כגבוה ביותר בסיום המשחק. חוויה מחדדת חושים לכל הגילאים.
2-4 משתתפים
לגילאי 6+
מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA