קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן
מחבואים בג'ונגל

מחבואים בג'ונגל

במשחק 4 חלקי פאזל, בעזרתם יש להסתיר את כל החיות שעל הלוח מלבד החיות המופיעות בכרטיס החידה. 80 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
משתתף 1+
לגילאי 7+
הרפתקה בקוטב

הרפתקה בקוטב

משחק 6 חלקי פאזל שקופים, בעזרתם יש להשלים את הפאזל כך שדב הקוטב יהיה על קרח, והדגים במים. 48 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
משתתף 1+
לגילאי 7+
הרפתקה בקוטב - הרחבה

הרפתקה בקוטב - הרחבה

נהניתם מהמשחק המקורי? חלק פאזל חדש ו- 60 חידות מאתגרות חדשות! כלבי הים על חלק החדש יכולים להיות במים או על הקרח, אך שימו לב שדב קוטב לא נמצא על אותה פיסת קרח!
משתתף 1+
לגילאי 7+
נמל תעופה

נמל תעופה

חוויה מאתגרת בנמל התעופה! נסו להתאים את 6 חלקי הפאזל השקופים כך שכל המטוסים יטוסו על הקווים ובהתאם לכיוון הנסיעה המסומן. במשחק 48 חידות שונות בדרגת קושי עולה.
משתתף 1+
לגילאי 8+
הפיראטים

הפיראטים

עלו לסיפון והצטרפו להרפתקאה!
במשחק 4 חלקי פאזל, בעזרתם יש להסתיר את כל ספינות הפיראטים מלבד אלו המופיעות בכרטיס החידה. 48 חידות מאתגרות בדרגת קושי עולה.
משתתף 1+
לגילאי 5+
חתול ועכבר

חתול ועכבר

איך החתול יתפוס את העכבר?? הדרך תלויה בכם.. 
במשחק  9 אריחי דרך, 24 אתגרים ואלפי פתרונות אפשריים. עליכם לשנות את סדר האריחים כדי ליצור דרך מקשרת בין הדמויות  השונות  בהתאם לחידה בחוברת המצורפת.
משתתף 1+
לגילאי 5+
ינגו

ינגו

מקלט או מלכודת
משחק אסטרטגיה ייחודי של זכרון, תכנון ועורמה לכל המשפחה. דו-קרב מרתק בו כל משתתף חושף שני אריחים ומניח שלושה מוסתרים ובכך מרחיב את שדה המשחק. חשפתם בטעות רצף של שלושה אריחים בצבע זהה – נקנסתם ואבדתם נקודות! האם תצליחו להטעות את היריב? האם תזכרו היכן הטמנתם מקלט בטוח? משחק בפיתוח ישראלי
2 משתתפים
לגילאי 7+
פיתוח ישראלי
ביפ!ביפ!

ביפ!ביפ!

משחק במהירות מופרזת
מכוניות נוסעות במהירות אדירה!! חייבים להחזיר את הסדר לרחובות... לשם כך השקיעו את כושר האבחנה והזריזות שלכם. כדי לנצח, יש למצוא במהירות 3 מכוניות על לוח המשחק המתאימות בסדר שלהן למצב המתואר בכל אחד מהקלפים. משחק קליל למהירי מחשבה. לא לבעלי עצבים חלשים!
2-4 משתתפים
לגילאי 6+
יער הצפון

יער הצפון

תצפתו מקרוב על יער הצפון ומצאו את החיות המסתתרות בטבע. במשחק הזה הופכים את דיסקיות העץ כדי לגלות את החיות המסתתרות בתחתית שלהן. הסיקו מסקנות ושימרו על ערנות וזכרון מחודד כדי לזכור היכן מתחבאות חיות היער.
2 משתתפים
לגילאי 7+
הרשת

הרשת

הזהרו שלא תלכדו ברשת! משחק אסטרטגיה מותח בו כל משתתף מנסה ללכוד את עכבישי היריב. עליכם ליצור יתרון מספרי ביחס לעכביש שברצונכם ללכוד, על צירי הרשת המובילים אליו. לכדתם שלושה עכבישים? ניצחתם במשחק הרשת! שיקול דעת, תכנון מהלכים וראיה מרחבית הם המפתח לשליטה במשחק. פיתוח ישראלי.
2 משתתפים
לגילאי 6+
פיתוח ישראלי
שש

שש

מבנה מנצח!
גלו את שש, משחק אלגנטי של צורה ואסטרטגיה. הצלחתם ליצור את אחת משלוש הצורות המוגדרות, וניצחתם במשחק! תכננו בחוכמה את המהלכים ואל תשכחו לפקוח עין על אבני היריב, ההכרעה מגיעה לעיתים קרובות בהפתעה.
2-4 משתתפים
לגילאי 6+
טריקסו

טריקסו

לחשוב מחוץ למסגרת
צאו מן המסגרת, חשבו קצת אחרת במשחק חשיבה רב מימדים. הניחו את אבני המשחק בתבונה, יצרתם רצף זהה בטור, שורה או אלכסון - וזכיתם בכל האבנים! עלו לגובה, דחפו שורה שלמה ושנו את פני המשחק כולו! טריקסו משחק של חשיבה מודולרית. משחק בפיתוח ישראלי
2-4 משתתפים
לגילאי 7+
פיתוח ישראלי
מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA