קטגוריה
משחקי קלפים
משחקי קלפים +
אסטרטגיה
הרכבה
פאזלים - 100 חלקים
פאזלים - 550-700 חלקים
אתגרי חשיבה
משחקי חברה
טריוויה
משחקים ללימוד אנגלית
משחקי עץ
משחקי שיתוף פעולה
חדש
גילאים
0-2
2-4
4-6
6-8
+8
+10
+16
מספר משתתפים
1+
2+
מתאים לנסיעה
כן
פיתוח ישראלי
כן

משחקי חשיבה

אתגרי חשיבה בפוקסמיינד

מי לא אוהב אתגרים?... קטנים כגדולים, כולנו אוהבים חידות ואתגרים שמפרים אותנו ומחדדים לנו את החשיבה. משחקי חשיבה נועדו בדיוק למטרה זו! הם מציבים בפנינו אתגרים בדרגות קושי שונות וכל פתרון מביא לסיפוק גדול, לאחר סיעור מוחות ומאמץ מחשבתי.

 

 
פוקסמיינד מציעים מגוון עצום של משחקי חשיבה לילדים המתאימים לגילאים שונים ובדרגות קושי משתנות, משחקי חשיבה כגון: ארכיטקטו, אקיליבריו, IQ Puzzler, המבוך הארור, אנטי וירוס, קוד הצבע, IQ-Fit, Back 2 BackSuper Brain Spinner, ועוד רבים וטובים מציעים אתגרי חשיבה מעניינים לגילאי 5+

 

 

 
פוקסמיינד דואגים לאתגר גם את הקטנטנים, מתחת לגיל 4 במשחקי חשיבה בדרגות קושי שונות, כגון: תיבת נח, 4 על גלגלים, קטמינו, משאית 3, הטירה, נסיך ונסיכה, יום ולילה, באני בו ועוד משחקי חשיבה מגוונים.
 
רוב משחקי החשיבה מבית פוקסמיינד מציעים מערך משותף של משחק, בו יכולים להשתתף וליהנות מהחוויה מספר ילדים, להם מספר מוחות חושבים שיסייעו למציאת הפתרון. פוקסמיינד מציעים גם משחקי חשיבה מאתגרים ליחידים שאוהבים להתפלפל עם עצמם עד למציאת הפתרון.
 
אתגרי חשיבה נוספים מבית פוקסמיינד מתאימים לנסיעות ולדרכים, הרי ידוע שנסיעות ארוכות מתישות את הילדים, יש כמובן מספר דרכים להעסיק את המוחות הצעירים, אייפונים, טאבלטים, DVD וכו', גם שם יש תרומה לנסיעה שקטה, אך הרווח הגדול יותר הוא הנאה תוך למידה ואת זה תוכלו למצוא במשחקי החשיבה שפוקסמיינד מביאה לכם במסגרת משחקים המתאימים במיוחד לנסיעות.

 

 
משחקי חשיבה מעבר לעניין שהם מציעים, מהווים אתגר גדול למוח הפועל, בסופם של אתגרי חשיבה "הפרס" הגדול הוא הסיפוק שבהצלחה, כשאתה מוצא פתרון השמחה גדולה והרצון הטבעי הוא להמשיך לאתגר הבא.

 


מבצע סינון...

נגישות
הגדלת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA